Our Team

Medvind Eventbyrå consists of a committed and effective group of strategic advisors, content developers, producers and project managers in Oslo.
Portrett av Joakim Moe Røisland. Foto.

JOAKIM MOE RØISLAND

Creative leader
joakim@medvind.no
+47 928 10 101

Mette Snekvik Dæhli

METTE SNEKVIK DÆHLI

Commercial Director
mette@medvind.no
+47 971 27 875

Merethe Bergnord-Ashby

MERETHE BERGNORD-ASHBY

Head of Operation & Production
merethe@medvind.no
+47 481 46 481

Portrett av Olli Henrik Toivone. Foto.

OLLI HENRIK TOIVONEN

Senior producer
olli@medvind.no
+47 465 45 686

Portrett av Margrethe Eikrem. Foto.

MARGRETHE EIKREM

Senior project manager / producer
margrethe@medvind.no
+47 479 13 161

BENJAMIN BERGSNOV HANSEN

Producer
benjamin@medvind.no
+47 918 81 647

ANNE LINE IMERSLUND HAUGEN

Senior project manager / Producer
anneline@medvind.no
+47 900 55 118

Rune Lundby

RUNE LUNDBY

Project manager
rune@medvind.no
+47 909 98 465

Mari Røst

MARI RØST

Project manager
mari@medvind.no
+47 938 20 115

Portrettbilde av Nina Berenett

NINA BERENETT

Hospitality Manager
nina@medvind.no
+47 456 64 256

Elin Rudérus

ELIN RUDÉRUS

Hospitality Manager
elin@medvind.no
+47 922 14 959

Portrettbilde av Andrine Pedersen Sandvær

ANDRINE PEDERSEN SANDVÆR

Project coordinator
andrine@medvind.no
+47 414 09 878

ASGEIR JONSSON

Designer
asgeir@medvind.no
+47 97 564 745

Portrett av Mona Tønnesen. Foto.

MONA TØNNESEN

Accounting
regnskap@medvind.no
+47 22 55 56 65