Medvirkende

Medvind Eventbyrå AS består av en liten, men slagkraftig gjeng med strategiske rådgivere, innholdsutviklere, produsenter og prosjektledere.
Portrett av Joakim Moe Røisland. Foto.

JOAKIM MOE RØISLAND

Kreativ leder
joakim@medvind.no
+47 928 10 101

Portrett av Mette Snekvik Dæhli. Foto.

METTE SNEKVIK DÆHLI

Kommersiell leder & Rådgiver
mette@medvind.no
+47 971 27 875

Portrettbilde av Merethe Bergnord-Ashby. Foto.

MERETHE BERGNORD-ASHBY

Produksjonsleder
merethe@medvind.no
+47 481 46 481

ASTA BUSINGYE LYDERSEN

Innholdsutvikler
asta@medvind.no
+47 909 22 138

Portrett av Olli Henrik Toivone. Foto.

OLLI HENRIK TOIVONEN

Senior produsent
olli@medvind.no
+47 465 45 686

Portrett av Margrethe Eikrem. Foto.

MARGRETHE EIKREM

Senior prosjektleder
margrethe@medvind.no
+47 479 13 161

BENJAMIN BERGSNOV HANSEN

Senior prosjektleder/produsent
benjamin@medvind.no
+47 918 81 647

ANNE LINE IMERSLUND HAUGEN

Senior prosjektleder/produsent
anneline@medvind.no
+47 900 55 118

Portrettbilde av Rune Lundby. Foto.

RUNE LUNDBY

Rådgiver/prosjektleder
rune@medvind.no
+47 909 98 465

Portrett av Mari Røst. Foto.

MARI RØST

Prosjektleder
mari@medvind.no
+47 938 20 115

Portrettbilde av Nina Berenett. Foto.

NINA BERENETT

Hospitality Manager
nina@medvind.no
+47 456 64 256

Portrettbilde av Elin Rudérus. Foto.

ELIN RUDÉRUS

Hospitality Manager
elin@medvind.no
+47 922 14 959

MARTHE LEKVA

Hospitality Manager
marthe@medvind.no
+47 464 41 202

Portrettbilde av Andrine Pedersen Sandvær. Foto.

ANDRINE PEDERSEN SANDVÆR

Prosjektkoordinator
andrine@medvind.no
+47 414 09 878

ASGEIR JONSSON

Designer
asgeir@medvind.no
+47 97 564 745

Portrett av Mona Tønnesen. Foto.

MONA TØNNESEN

Regnskap
regnskap@medvind.no
+47 22 55 56 65

DITT NAVN?

Velg tittel
mail@medvind.no